Manchester_Town_Hall_from_Lloyd_St

Levné letenky Manchester od 1 645 Kč

Beetham Tower, letenky do AnglieLevné letenky Manchester  za 1 645 Kč, to tu dlouho nebylo. Navštivte město bohaté na kulturu a moderní architekturu.

Manchester je se zhruba 500 000 obyvateli jedno z nejvýznamnějších měst Anglie. Vyznačuje se velkým množstvím mrakodrapů. Většina byla postavena v 60. a 70. letech minulého století. Jedním z nejnovějších mrakodrapů je Beetham Tower s úctyhodnými 169 metry.

Levné letenky Manchester

Manchester je město, které by nemělo chybět na Vašem cestovním seznamu. Pořiďte si levné letenky do Manchesteru a poznejte nefalšovanou britskou kulturu.

Kam v Manchesteru

Noční život spojený s hudbou patří k nejvýraznějším rysům Manchesteru. Chcete-li si vychutnat různé koncerty, stačí navštívit Men Arenu. Hudbu, tanec a zábavu hledejte v městských čtvrtích Northern Quarter, Deansgate nebo Castlefield. Je zde nespočet klubů, barů a restaurací s živou hudbou – ideální příležitost k poznání pravé tváře města.

Mimo již výše zmíněnou hudbu, kulturu a umění žije také sportem. Pokud se řekne Manchester, většině sportovních fanoušků se okamžitě vybaví fotbal a tým Manchester United.
Ráj pro milovníky nakupování představuje King Street, Manchester Fashion Market, Affleck’s Palace, Trafford Centre nebo Arndale.

Čínská čtvrť v Manchesteru - letenky do AnglieMožná to zní šíleně, avšak v Anglii můžete okusit Asii na vlastní kůži! V Manchesteru se totiž nachází druhá největší čínská čtvrť v Evropě. Byla by škoda nenavštívit toto město ve městě.

Máte-li rádi umění, při prohlídce města určitě nezapomeňte na návštěvu Manchester Art Gallery. Za zmínku stojí také Ústřední knihovna v Manchesteru, jejíž podoba je inspirována Římským Pantheonem. Tato knihovna drží titul největší městské knihovny na světě.

 

Vyhledat letenky do Manchesteru